GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 14156388
nr 1415 6388
Vas
fajans. Höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:27:40
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)